Jumbo Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

426

Jumbo Bratislava

Jumbo BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Jumbo v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Jumbo Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Jumbo, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Jumbo Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Jumbo Bratislava.

Predajne Jumbo Bratislava

Módna spoločnosť Jumbo prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Jumbo v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Jumbo sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Jumbo sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Jumbo Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Jumbo v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Jumbo Bratislava.

Mapa Jumbo Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Jumbo Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Jumbo ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Jumbo Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Jumbo Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Jumbo Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Jumbo sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Jumbo Bratislava

Jumbo BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Jumbo, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Jumbo Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Jumbo Bratislava.

Obchodné oddelenie Jumbo Bratislava

Reklamácie Jumbo Bratislava

Vedúci predajne Jumbo Bratislava

Leták Jumbo Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Jumbo? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Jumbo Bratislava.

Ako a kde získať leták Jumbo Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Jumbo je návšteva ľubovoľnej predajne Jumbo Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Jumbo Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Jumbo Bratislava?
V najnovšom letáku Jumbo Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Jumbo. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Jumbo Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Jumbo? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Jumbo v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Jumbo Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Jumbo Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Jumbo Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Jumbo.

Hodnotenie a recenzie Jumbo Bratislava

Máte na Jumbo Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Jumbo a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Jumbo Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár