Jumex Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

281

Jumex Bratislava

Jumex BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Jumex v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Jumex Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Jumex, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Jumex Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Jumex Bratislava.

Predajne Jumex Bratislava

Módna spoločnosť Jumex prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Jumex v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Jumex sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Jumex sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Jumex Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Jumex v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Jumex Bratislava.

Mapa Jumex Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Jumex Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Jumex ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Jumex Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Jumex Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Jumex Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Jumex sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Jumex Bratislava

Jumex BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Jumex, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Jumex Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Jumex Bratislava.

Obchodné oddelenie Jumex Bratislava

Reklamácie Jumex Bratislava

Vedúci predajne Jumex Bratislava

Leták Jumex Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Jumex? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Jumex Bratislava.

Ako a kde získať leták Jumex Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Jumex je návšteva ľubovoľnej predajne Jumex Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Jumex Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Jumex Bratislava?
V najnovšom letáku Jumex Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Jumex. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Jumex Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Jumex? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Jumex v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Jumex Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Jumex Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Jumex Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Jumex.

Hodnotenie a recenzie Jumex Bratislava

Máte na Jumex Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Jumex a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Jumex Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár