K2 Sports Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

357

K2 Sports Bratislava

K2 Sports BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní K2 Sports v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní K2 Sports Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou K2 Sports, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o K2 Sports Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní K2 Sports Bratislava.

Predajne K2 Sports Bratislava

Módna spoločnosť K2 Sports prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu K2 Sports v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní K2 Sports sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky K2 Sports sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne K2 Sports Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov K2 Sports v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni K2 Sports Bratislava.

Mapa K2 Sports Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne K2 Sports Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka K2 Sports ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny K2 Sports Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne K2 Sports Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní K2 Sports Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne K2 Sports sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu K2 Sports Bratislava

K2 Sports BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke K2 Sports, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu K2 Sports Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom K2 Sports Bratislava.

Obchodné oddelenie K2 Sports Bratislava

Reklamácie K2 Sports Bratislava

Vedúci predajne K2 Sports Bratislava

Leták K2 Sports Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták K2 Sports? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku K2 Sports Bratislava.

Ako a kde získať leták K2 Sports Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku K2 Sports je návšteva ľubovoľnej predajne K2 Sports Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták K2 Sports Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták K2 Sports Bratislava?
V najnovšom letáku K2 Sports Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky K2 Sports. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu K2 Sports Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní K2 Sports? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne K2 Sports v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni K2 Sports Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou K2 Sports Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou K2 Sports Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní K2 Sports.

Hodnotenie a recenzie K2 Sports Bratislava

Máte na K2 Sports Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou K2 Sports a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na K2 Sports Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár