KINGZ Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

341

KINGZ Bratislava

KINGZ BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní KINGZ v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní KINGZ Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou KINGZ, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o KINGZ Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní KINGZ Bratislava.

Predajne KINGZ Bratislava

Módna spoločnosť KINGZ prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu KINGZ v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní KINGZ sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky KINGZ sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne KINGZ Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov KINGZ v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni KINGZ Bratislava.

Mapa KINGZ Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne KINGZ Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka KINGZ ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny KINGZ Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne KINGZ Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní KINGZ Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne KINGZ sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu KINGZ Bratislava

KINGZ BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke KINGZ, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu KINGZ Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom KINGZ Bratislava.

Obchodné oddelenie KINGZ Bratislava

Reklamácie KINGZ Bratislava

Vedúci predajne KINGZ Bratislava

Leták KINGZ Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták KINGZ? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku KINGZ Bratislava.

Ako a kde získať leták KINGZ Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku KINGZ je návšteva ľubovoľnej predajne KINGZ Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták KINGZ Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták KINGZ Bratislava?
V najnovšom letáku KINGZ Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky KINGZ. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu KINGZ Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní KINGZ? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne KINGZ v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni KINGZ Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou KINGZ Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou KINGZ Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní KINGZ.

Hodnotenie a recenzie KINGZ Bratislava

Máte na KINGZ Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou KINGZ a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na KINGZ Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár