Kiss Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

281

Kiss Bratislava

Kiss BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Kiss v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Kiss Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Kiss, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Kiss Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Kiss Bratislava.

Predajne Kiss Bratislava

Módna spoločnosť Kiss prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Kiss v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Kiss sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Kiss sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Kiss Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Kiss v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Kiss Bratislava.

Mapa Kiss Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Kiss Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Kiss ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Kiss Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Kiss Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Kiss Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Kiss sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Kiss Bratislava

Kiss BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Kiss, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Kiss Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Kiss Bratislava.

Obchodné oddelenie Kiss Bratislava

Reklamácie Kiss Bratislava

Vedúci predajne Kiss Bratislava

Leták Kiss Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Kiss? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Kiss Bratislava.

Ako a kde získať leták Kiss Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Kiss je návšteva ľubovoľnej predajne Kiss Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Kiss Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Kiss Bratislava?
V najnovšom letáku Kiss Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Kiss. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Kiss Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Kiss? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Kiss v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Kiss Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Kiss Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Kiss Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Kiss.

Hodnotenie a recenzie Kiss Bratislava

Máte na Kiss Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Kiss a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Kiss Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár