Kmm Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

274

Kmm Bratislava

Kmm BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Kmm v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Kmm Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Kmm, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Kmm Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Kmm Bratislava.

Predajne Kmm Bratislava

Módna spoločnosť Kmm prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Kmm v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Kmm sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Kmm sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Kmm Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Kmm v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Kmm Bratislava.

Mapa Kmm Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Kmm Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Kmm ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Kmm Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Kmm Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Kmm Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Kmm sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Kmm Bratislava

Kmm BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Kmm, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Kmm Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Kmm Bratislava.

Obchodné oddelenie Kmm Bratislava

Reklamácie Kmm Bratislava

Vedúci predajne Kmm Bratislava

Leták Kmm Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Kmm? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Kmm Bratislava.

Ako a kde získať leták Kmm Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Kmm je návšteva ľubovoľnej predajne Kmm Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Kmm Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Kmm Bratislava?
V najnovšom letáku Kmm Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Kmm. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Kmm Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Kmm? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Kmm v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Kmm Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Kmm Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Kmm Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Kmm.

Hodnotenie a recenzie Kmm Bratislava

Máte na Kmm Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Kmm a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Kmm Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár