Knorr Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

402

Knorr Bratislava

Knorr BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Knorr v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Knorr Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Knorr, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Knorr Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Knorr Bratislava.

Predajne Knorr Bratislava

Módna spoločnosť Knorr prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Knorr v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Knorr sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Knorr sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Knorr Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Knorr v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Knorr Bratislava.

Mapa Knorr Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Knorr Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Knorr ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Knorr Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Knorr Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Knorr Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Knorr sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Knorr Bratislava

Knorr BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Knorr, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Knorr Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Knorr Bratislava.

Obchodné oddelenie Knorr Bratislava

Reklamácie Knorr Bratislava

Vedúci predajne Knorr Bratislava

Leták Knorr Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Knorr? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Knorr Bratislava.

Ako a kde získať leták Knorr Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Knorr je návšteva ľubovoľnej predajne Knorr Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Knorr Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Knorr Bratislava?
V najnovšom letáku Knorr Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Knorr. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Knorr Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Knorr? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Knorr v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Knorr Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Knorr Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Knorr Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Knorr.

Hodnotenie a recenzie Knorr Bratislava

Máte na Knorr Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Knorr a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Knorr Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár