La Passion Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

250

La Passion Bratislava

La Passion BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní La Passion v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní La Passion Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou La Passion, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o La Passion Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní La Passion Bratislava.

Predajne La Passion Bratislava

Módna spoločnosť La Passion prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu La Passion v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní La Passion sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky La Passion sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne La Passion Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov La Passion v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni La Passion Bratislava.

Mapa La Passion Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne La Passion Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka La Passion ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny La Passion Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne La Passion Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní La Passion Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne La Passion sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu La Passion Bratislava

La Passion BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke La Passion, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu La Passion Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom La Passion Bratislava.

Obchodné oddelenie La Passion Bratislava

Reklamácie La Passion Bratislava

Vedúci predajne La Passion Bratislava

Leták La Passion Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták La Passion? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku La Passion Bratislava.

Ako a kde získať leták La Passion Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku La Passion je návšteva ľubovoľnej predajne La Passion Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták La Passion Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták La Passion Bratislava?
V najnovšom letáku La Passion Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky La Passion. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu La Passion Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní La Passion? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne La Passion v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni La Passion Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou La Passion Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou La Passion Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní La Passion.

Hodnotenie a recenzie La Passion Bratislava

Máte na La Passion Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou La Passion a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na La Passion Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár