La Sportiva Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

438

La Sportiva Bratislava

La Sportiva BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní La Sportiva v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní La Sportiva Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou La Sportiva, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o La Sportiva Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní La Sportiva Bratislava.

Predajne La Sportiva Bratislava

Módna spoločnosť La Sportiva prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu La Sportiva v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní La Sportiva sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky La Sportiva sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne La Sportiva Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov La Sportiva v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni La Sportiva Bratislava.

Mapa La Sportiva Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne La Sportiva Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka La Sportiva ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny La Sportiva Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne La Sportiva Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní La Sportiva Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne La Sportiva sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu La Sportiva Bratislava

La Sportiva BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke La Sportiva, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu La Sportiva Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom La Sportiva Bratislava.

Obchodné oddelenie La Sportiva Bratislava

Reklamácie La Sportiva Bratislava

Vedúci predajne La Sportiva Bratislava

Leták La Sportiva Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták La Sportiva? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku La Sportiva Bratislava.

Ako a kde získať leták La Sportiva Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku La Sportiva je návšteva ľubovoľnej predajne La Sportiva Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták La Sportiva Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták La Sportiva Bratislava?
V najnovšom letáku La Sportiva Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky La Sportiva. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu La Sportiva Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní La Sportiva? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne La Sportiva v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni La Sportiva Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou La Sportiva Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou La Sportiva Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní La Sportiva.

Hodnotenie a recenzie La Sportiva Bratislava

Máte na La Sportiva Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou La Sportiva a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na La Sportiva Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár