Lee Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

479

Lee Bratislava

Lee BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Lee v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Lee Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Lee, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Lee Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Lee Bratislava.

Predajne Lee Bratislava

Módna spoločnosť Lee prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Lee v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Lee sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Lee sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Lee Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Lee v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Lee Bratislava.

Mapa Lee Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Lee Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Lee ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Lee Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Lee Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Lee Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Lee sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Lee Bratislava

Lee BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Lee, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Lee Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Lee Bratislava.

Obchodné oddelenie Lee Bratislava

Reklamácie Lee Bratislava

Vedúci predajne Lee Bratislava

Leták Lee Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Lee? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Lee Bratislava.

Ako a kde získať leták Lee Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Lee je návšteva ľubovoľnej predajne Lee Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Lee Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Lee Bratislava?
V najnovšom letáku Lee Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Lee. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Lee Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Lee? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Lee v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Lee Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Lee Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Lee Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Lee.

Hodnotenie a recenzie Lee Bratislava

Máte na Lee Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Lee a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Lee Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár