LEMMI Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

272

LEMMI Bratislava

LEMMI BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní LEMMI v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní LEMMI Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou LEMMI, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o LEMMI Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní LEMMI Bratislava.

Predajne LEMMI Bratislava

Módna spoločnosť LEMMI prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu LEMMI v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní LEMMI sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky LEMMI sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne LEMMI Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov LEMMI v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni LEMMI Bratislava.

Mapa LEMMI Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne LEMMI Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka LEMMI ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny LEMMI Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne LEMMI Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní LEMMI Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne LEMMI sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu LEMMI Bratislava

LEMMI BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke LEMMI, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu LEMMI Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom LEMMI Bratislava.

Obchodné oddelenie LEMMI Bratislava

Reklamácie LEMMI Bratislava

Vedúci predajne LEMMI Bratislava

Leták LEMMI Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták LEMMI? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku LEMMI Bratislava.

Ako a kde získať leták LEMMI Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku LEMMI je návšteva ľubovoľnej predajne LEMMI Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták LEMMI Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták LEMMI Bratislava?
V najnovšom letáku LEMMI Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky LEMMI. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu LEMMI Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní LEMMI? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne LEMMI v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni LEMMI Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou LEMMI Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou LEMMI Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní LEMMI.

Hodnotenie a recenzie LEMMI Bratislava

Máte na LEMMI Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou LEMMI a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na LEMMI Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár