Lintea Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

562

Lintea Bratislava

Lintea BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Lintea v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Lintea Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Lintea, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Lintea Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Lintea Bratislava.

Predajne Lintea Bratislava

Módna spoločnosť Lintea prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Lintea v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Lintea sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Lintea sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Lintea Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Lintea v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Lintea Bratislava.

Mapa Lintea Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Lintea Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Lintea ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Lintea Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Lintea Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Lintea Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Lintea sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Lintea Bratislava

Lintea BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Lintea, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Lintea Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Lintea Bratislava.

Obchodné oddelenie Lintea Bratislava

Reklamácie Lintea Bratislava

Vedúci predajne Lintea Bratislava

Leták Lintea Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Lintea? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Lintea Bratislava.

Ako a kde získať leták Lintea Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Lintea je návšteva ľubovoľnej predajne Lintea Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Lintea Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Lintea Bratislava?
V najnovšom letáku Lintea Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Lintea. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Lintea Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Lintea? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Lintea v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Lintea Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Lintea Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Lintea Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Lintea.

Hodnotenie a recenzie Lintea Bratislava

Máte na Lintea Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Lintea a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Lintea Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár