Liška Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

840

Liška Bratislava

Liška BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Liška v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Liška Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Liška, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Liška Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Liška Bratislava.

Predajne Liška Bratislava

Módna spoločnosť Liška prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Liška v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Liška sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Liška sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Liška Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Liška v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Liška Bratislava.

Mapa Liška Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Liška Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Liška ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Liška Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Liška Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Liška Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Liška sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Liška Bratislava

Liška BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Liška, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Liška Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Liška Bratislava.

Obchodné oddelenie Liška Bratislava

Reklamácie Liška Bratislava

Vedúci predajne Liška Bratislava

Leták Liška Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Liška? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Liška Bratislava.

Ako a kde získať leták Liška Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Liška je návšteva ľubovoľnej predajne Liška Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Liška Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Liška Bratislava?
V najnovšom letáku Liška Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Liška. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Liška Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Liška? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Liška v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Liška Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Liška Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Liška Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Liška.

Hodnotenie a recenzie Liška Bratislava

Máte na Liška Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Liška a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Liška Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár