Lonka Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

252

Lonka Bratislava

Lonka BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Lonka v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Lonka Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Lonka, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Lonka Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Lonka Bratislava.

Predajne Lonka Bratislava

Módna spoločnosť Lonka prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Lonka v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Lonka sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Lonka sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Lonka Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Lonka v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Lonka Bratislava.

Mapa Lonka Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Lonka Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Lonka ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Lonka Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Lonka Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Lonka Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Lonka sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Lonka Bratislava

Lonka BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Lonka, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Lonka Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Lonka Bratislava.

Obchodné oddelenie Lonka Bratislava

Reklamácie Lonka Bratislava

Vedúci predajne Lonka Bratislava

Leták Lonka Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Lonka? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Lonka Bratislava.

Ako a kde získať leták Lonka Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Lonka je návšteva ľubovoľnej predajne Lonka Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Lonka Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Lonka Bratislava?
V najnovšom letáku Lonka Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Lonka. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Lonka Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Lonka? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Lonka v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Lonka Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Lonka Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Lonka Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Lonka.

Hodnotenie a recenzie Lonka Bratislava

Máte na Lonka Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Lonka a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Lonka Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár