Makalu Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

248

Makalu Bratislava

Makalu BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Makalu v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Makalu Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Makalu, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Makalu Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Makalu Bratislava.

Predajne Makalu Bratislava

Módna spoločnosť Makalu prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Makalu v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Makalu sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Makalu sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Makalu Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Makalu v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Makalu Bratislava.

Mapa Makalu Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Makalu Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Makalu ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Makalu Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Makalu Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Makalu Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Makalu sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Makalu Bratislava

Makalu BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Makalu, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Makalu Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Makalu Bratislava.

Obchodné oddelenie Makalu Bratislava

Reklamácie Makalu Bratislava

Vedúci predajne Makalu Bratislava

Leták Makalu Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Makalu? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Makalu Bratislava.

Ako a kde získať leták Makalu Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Makalu je návšteva ľubovoľnej predajne Makalu Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Makalu Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Makalu Bratislava?
V najnovšom letáku Makalu Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Makalu. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Makalu Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Makalu? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Makalu v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Makalu Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Makalu Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Makalu Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Makalu.

Hodnotenie a recenzie Makalu Bratislava

Máte na Makalu Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Makalu a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Makalu Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár