Mitex Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

348

Mitex Bratislava

Mitex BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Mitex v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Mitex Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Mitex, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Mitex Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Mitex Bratislava.

Predajne Mitex Bratislava

Módna spoločnosť Mitex prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Mitex v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Mitex sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Mitex sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Mitex Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Mitex v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Mitex Bratislava.

Mapa Mitex Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Mitex Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Mitex ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Mitex Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Mitex Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Mitex Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Mitex sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Mitex Bratislava

Mitex BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Mitex, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Mitex Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Mitex Bratislava.

Obchodné oddelenie Mitex Bratislava

Reklamácie Mitex Bratislava

Vedúci predajne Mitex Bratislava

Leták Mitex Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Mitex? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Mitex Bratislava.

Ako a kde získať leták Mitex Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Mitex je návšteva ľubovoľnej predajne Mitex Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Mitex Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Mitex Bratislava?
V najnovšom letáku Mitex Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Mitex. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Mitex Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Mitex? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Mitex v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Mitex Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Mitex Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Mitex Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Mitex.

Hodnotenie a recenzie Mitex Bratislava

Máte na Mitex Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Mitex a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Mitex Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár