name it Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

343

name it Bratislava

name it BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní name it v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní name it Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou name it, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o name it Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní name it Bratislava.

Predajne name it Bratislava

Módna spoločnosť name it prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu name it v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní name it sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky name it sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne name it Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov name it v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni name it Bratislava.

Mapa name it Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne name it Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka name it ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny name it Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne name it Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní name it Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne name it sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu name it Bratislava

name it BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke name it, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu name it Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom name it Bratislava.

Obchodné oddelenie name it Bratislava

Reklamácie name it Bratislava

Vedúci predajne name it Bratislava

Leták name it Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták name it? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku name it Bratislava.

Ako a kde získať leták name it Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku name it je návšteva ľubovoľnej predajne name it Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták name it Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták name it Bratislava?
V najnovšom letáku name it Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky name it. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu name it Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní name it? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne name it v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni name it Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou name it Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou name it Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní name it.

Hodnotenie a recenzie name it Bratislava

Máte na name it Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou name it a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na name it Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár