Neca Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

271

Neca Bratislava

Neca BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Neca v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Neca Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Neca, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Neca Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Neca Bratislava.

Predajne Neca Bratislava

Módna spoločnosť Neca prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Neca v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Neca sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Neca sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Neca Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Neca v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Neca Bratislava.

Mapa Neca Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Neca Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Neca ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Neca Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Neca Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Neca Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Neca sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Neca Bratislava

Neca BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Neca, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Neca Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Neca Bratislava.

Obchodné oddelenie Neca Bratislava

Reklamácie Neca Bratislava

Vedúci predajne Neca Bratislava

Leták Neca Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Neca? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Neca Bratislava.

Ako a kde získať leták Neca Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Neca je návšteva ľubovoľnej predajne Neca Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Neca Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Neca Bratislava?
V najnovšom letáku Neca Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Neca. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Neca Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Neca? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Neca v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Neca Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Neca Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Neca Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Neca.

Hodnotenie a recenzie Neca Bratislava

Máte na Neca Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Neca a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Neca Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár