Neo Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

402

Neo Bratislava

Neo BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Neo v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Neo Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Neo, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Neo Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Neo Bratislava.

Predajne Neo Bratislava

Módna spoločnosť Neo prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Neo v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Neo sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Neo sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Neo Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Neo v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Neo Bratislava.

Mapa Neo Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Neo Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Neo ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Neo Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Neo Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Neo Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Neo sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Neo Bratislava

Neo BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Neo, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Neo Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Neo Bratislava.

Obchodné oddelenie Neo Bratislava

Reklamácie Neo Bratislava

Vedúci predajne Neo Bratislava

Leták Neo Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Neo? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Neo Bratislava.

Ako a kde získať leták Neo Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Neo je návšteva ľubovoľnej predajne Neo Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Neo Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Neo Bratislava?
V najnovšom letáku Neo Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Neo. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Neo Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Neo? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Neo v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Neo Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Neo Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Neo Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Neo.

Hodnotenie a recenzie Neo Bratislava

Máte na Neo Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Neo a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Neo Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár