Next Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

3 428

Next Bratislava

Next BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Next v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Next Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Next, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Next Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Next Bratislava.

Predajne Next Bratislava

Módna spoločnosť Next prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Next v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Next sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Next sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Next Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Next v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Next Bratislava.

Mapa Next Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Next Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Next ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Next Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Next Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Next Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Next sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Next Bratislava

Next BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Next, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Next Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Next Bratislava.

Obchodné oddelenie Next Bratislava

Reklamácie Next Bratislava

Vedúci predajne Next Bratislava

Leták Next Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Next? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Next Bratislava.

Ako a kde získať leták Next Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Next je návšteva ľubovoľnej predajne Next Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Next Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Next Bratislava?
V najnovšom letáku Next Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Next. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Next Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Next? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Next v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Next Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Next Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Next Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Next.

Hodnotenie a recenzie Next Bratislava

Máte na Next Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Next a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Next Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár