Nike Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

1 616

Nike Bratislava

Nike BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Nike v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Nike Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Nike, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Nike Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Nike Bratislava.

Predajne Nike Bratislava

Módna spoločnosť Nike prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Nike v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Nike sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Nike sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Nike Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Nike v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Nike Bratislava.

Mapa Nike Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Nike Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Nike ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Nike Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Nike Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Nike Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Nike sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Nike Bratislava

Nike BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Nike, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Nike Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Nike Bratislava.

Obchodné oddelenie Nike Bratislava

Reklamácie Nike Bratislava

Vedúci predajne Nike Bratislava

Leták Nike Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Nike? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Nike Bratislava.

Ako a kde získať leták Nike Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Nike je návšteva ľubovoľnej predajne Nike Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Nike Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Nike Bratislava?
V najnovšom letáku Nike Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Nike. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Nike Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Nike? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Nike v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Nike Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Nike Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Nike Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Nike.

Hodnotenie a recenzie Nike Bratislava

Máte na Nike Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Nike a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Nike Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár