NKD Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

1 366

NKD Bratislava

NKD BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní NKD v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní NKD Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou NKD, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o NKD Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní NKD Bratislava.

Predajne NKD Bratislava

Módna spoločnosť NKD prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu NKD v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní NKD sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky NKD sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne NKD Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov NKD v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni NKD Bratislava.

Mapa NKD Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne NKD Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka NKD ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny NKD Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne NKD Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní NKD Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne NKD sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu NKD Bratislava

NKD BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke NKD, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu NKD Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom NKD Bratislava.

Obchodné oddelenie NKD Bratislava

Reklamácie NKD Bratislava

Vedúci predajne NKD Bratislava

Leták NKD Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták NKD? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku NKD Bratislava.

Ako a kde získať leták NKD Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku NKD je návšteva ľubovoľnej predajne NKD Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták NKD Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták NKD Bratislava?
V najnovšom letáku NKD Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky NKD. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu NKD Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní NKD? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne NKD v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni NKD Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou NKD Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou NKD Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní NKD.

Hodnotenie a recenzie NKD Bratislava

Máte na NKD Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou NKD a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na NKD Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár