Nord Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

273

Nord Bratislava

Nord BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Nord v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Nord Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Nord, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Nord Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Nord Bratislava.

Predajne Nord Bratislava

Módna spoločnosť Nord prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Nord v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Nord sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Nord sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Nord Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Nord v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Nord Bratislava.

Mapa Nord Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Nord Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Nord ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Nord Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Nord Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Nord Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Nord sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Nord Bratislava

Nord BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Nord, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Nord Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Nord Bratislava.

Obchodné oddelenie Nord Bratislava

Reklamácie Nord Bratislava

Vedúci predajne Nord Bratislava

Leták Nord Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Nord? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Nord Bratislava.

Ako a kde získať leták Nord Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Nord je návšteva ľubovoľnej predajne Nord Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Nord Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Nord Bratislava?
V najnovšom letáku Nord Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Nord. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Nord Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Nord? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Nord v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Nord Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Nord Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Nord Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Nord.

Hodnotenie a recenzie Nord Bratislava

Máte na Nord Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Nord a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Nord Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár