O.K.Sport Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

255

O.K.Sport Bratislava

O.K.Sport BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní O.K.Sport v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní O.K.Sport Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou O.K.Sport, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o O.K.Sport Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní O.K.Sport Bratislava.

Predajne O.K.Sport Bratislava

Módna spoločnosť O.K.Sport prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu O.K.Sport v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní O.K.Sport sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky O.K.Sport sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne O.K.Sport Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov O.K.Sport v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni O.K.Sport Bratislava.

Mapa O.K.Sport Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne O.K.Sport Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka O.K.Sport ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny O.K.Sport Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne O.K.Sport Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní O.K.Sport Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne O.K.Sport sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu O.K.Sport Bratislava

O.K.Sport BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke O.K.Sport, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu O.K.Sport Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom O.K.Sport Bratislava.

Obchodné oddelenie O.K.Sport Bratislava

Reklamácie O.K.Sport Bratislava

Vedúci predajne O.K.Sport Bratislava

Leták O.K.Sport Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták O.K.Sport? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku O.K.Sport Bratislava.

Ako a kde získať leták O.K.Sport Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku O.K.Sport je návšteva ľubovoľnej predajne O.K.Sport Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták O.K.Sport Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták O.K.Sport Bratislava?
V najnovšom letáku O.K.Sport Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky O.K.Sport. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu O.K.Sport Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní O.K.Sport? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne O.K.Sport v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni O.K.Sport Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou O.K.Sport Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou O.K.Sport Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní O.K.Sport.

Hodnotenie a recenzie O.K.Sport Bratislava

Máte na O.K.Sport Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou O.K.Sport a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na O.K.Sport Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár