ODEEH Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

239

ODEEH Bratislava

ODEEH BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní ODEEH v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní ODEEH Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou ODEEH, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o ODEEH Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní ODEEH Bratislava.

Predajne ODEEH Bratislava

Módna spoločnosť ODEEH prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu ODEEH v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní ODEEH sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky ODEEH sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne ODEEH Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov ODEEH v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni ODEEH Bratislava.

Mapa ODEEH Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne ODEEH Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka ODEEH ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny ODEEH Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne ODEEH Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní ODEEH Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne ODEEH sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu ODEEH Bratislava

ODEEH BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke ODEEH, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu ODEEH Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom ODEEH Bratislava.

Obchodné oddelenie ODEEH Bratislava

Reklamácie ODEEH Bratislava

Vedúci predajne ODEEH Bratislava

Leták ODEEH Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták ODEEH? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku ODEEH Bratislava.

Ako a kde získať leták ODEEH Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku ODEEH je návšteva ľubovoľnej predajne ODEEH Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták ODEEH Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták ODEEH Bratislava?
V najnovšom letáku ODEEH Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky ODEEH. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu ODEEH Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní ODEEH? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne ODEEH v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni ODEEH Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou ODEEH Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou ODEEH Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní ODEEH.

Hodnotenie a recenzie ODEEH Bratislava

Máte na ODEEH Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou ODEEH a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na ODEEH Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár