Oodji Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

747

Oodji Bratislava

Oodji BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Oodji v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Oodji Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Oodji, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Oodji Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Oodji Bratislava.

Predajne Oodji Bratislava

Módna spoločnosť Oodji prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Oodji v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Oodji sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Oodji sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Oodji Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Oodji v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Oodji Bratislava.

Mapa Oodji Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Oodji Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Oodji ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Oodji Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Oodji Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Oodji Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Oodji sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Oodji Bratislava

Oodji BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Oodji, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Oodji Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Oodji Bratislava.

Obchodné oddelenie Oodji Bratislava

Reklamácie Oodji Bratislava

Vedúci predajne Oodji Bratislava

Leták Oodji Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Oodji? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Oodji Bratislava.

Ako a kde získať leták Oodji Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Oodji je návšteva ľubovoľnej predajne Oodji Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Oodji Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Oodji Bratislava?
V najnovšom letáku Oodji Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Oodji. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Oodji Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Oodji? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Oodji v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Oodji Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Oodji Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Oodji Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Oodji.

Hodnotenie a recenzie Oodji Bratislava

Máte na Oodji Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Oodji a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Oodji Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár