Otto Berg Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

1 627

Otto Berg Bratislava

Otto Berg BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Otto Berg v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Otto Berg Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Otto Berg, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Otto Berg Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Otto Berg Bratislava.

Predajne Otto Berg Bratislava

Módna spoločnosť Otto Berg prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Otto Berg v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Otto Berg sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Otto Berg sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Otto Berg Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Otto Berg v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Otto Berg Bratislava.

Mapa Otto Berg Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Otto Berg Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Otto Berg ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Otto Berg Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Otto Berg Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Otto Berg Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Otto Berg sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Otto Berg Bratislava

Otto Berg BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Otto Berg, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Otto Berg Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Otto Berg Bratislava.

Obchodné oddelenie Otto Berg Bratislava

Reklamácie Otto Berg Bratislava

Vedúci predajne Otto Berg Bratislava

Leták Otto Berg Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Otto Berg? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Otto Berg Bratislava.

Ako a kde získať leták Otto Berg Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Otto Berg je návšteva ľubovoľnej predajne Otto Berg Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Otto Berg Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Otto Berg Bratislava?
V najnovšom letáku Otto Berg Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Otto Berg. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Otto Berg Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Otto Berg? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Otto Berg v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Otto Berg Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Otto Berg Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Otto Berg Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Otto Berg.

Hodnotenie a recenzie Otto Berg Bratislava

Máte na Otto Berg Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Otto Berg a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Otto Berg Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár