Oxdog Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

341

Oxdog Bratislava

Oxdog BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Oxdog v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Oxdog Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Oxdog, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Oxdog Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Oxdog Bratislava.

Predajne Oxdog Bratislava

Módna spoločnosť Oxdog prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Oxdog v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Oxdog sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Oxdog sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Oxdog Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Oxdog v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Oxdog Bratislava.

Mapa Oxdog Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Oxdog Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Oxdog ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Oxdog Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Oxdog Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Oxdog Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Oxdog sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Oxdog Bratislava

Oxdog BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Oxdog, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Oxdog Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Oxdog Bratislava.

Obchodné oddelenie Oxdog Bratislava

Reklamácie Oxdog Bratislava

Vedúci predajne Oxdog Bratislava

Leták Oxdog Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Oxdog? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Oxdog Bratislava.

Ako a kde získať leták Oxdog Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Oxdog je návšteva ľubovoľnej predajne Oxdog Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Oxdog Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Oxdog Bratislava?
V najnovšom letáku Oxdog Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Oxdog. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Oxdog Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Oxdog? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Oxdog v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Oxdog Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Oxdog Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Oxdog Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Oxdog.

Hodnotenie a recenzie Oxdog Bratislava

Máte na Oxdog Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Oxdog a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Oxdog Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár