Pako Lorente Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

351

Pako Lorente Bratislava

Pako Lorente BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Pako Lorente v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Pako Lorente Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Pako Lorente, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Pako Lorente Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Pako Lorente Bratislava.

Predajne Pako Lorente Bratislava

Módna spoločnosť Pako Lorente prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Pako Lorente v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Pako Lorente sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Pako Lorente sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Pako Lorente Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Pako Lorente v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Pako Lorente Bratislava.

Mapa Pako Lorente Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Pako Lorente Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Pako Lorente ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Pako Lorente Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Pako Lorente Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Pako Lorente Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Pako Lorente sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Pako Lorente Bratislava

Pako Lorente BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Pako Lorente, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Pako Lorente Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Pako Lorente Bratislava.

Obchodné oddelenie Pako Lorente Bratislava

Reklamácie Pako Lorente Bratislava

Vedúci predajne Pako Lorente Bratislava

Leták Pako Lorente Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Pako Lorente? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Pako Lorente Bratislava.

Ako a kde získať leták Pako Lorente Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Pako Lorente je návšteva ľubovoľnej predajne Pako Lorente Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Pako Lorente Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Pako Lorente Bratislava?
V najnovšom letáku Pako Lorente Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Pako Lorente. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Pako Lorente Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Pako Lorente? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Pako Lorente v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Pako Lorente Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Pako Lorente Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Pako Lorente Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Pako Lorente.

Hodnotenie a recenzie Pako Lorente Bratislava

Máte na Pako Lorente Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Pako Lorente a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Pako Lorente Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár