Palladium Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

873

Palladium Bratislava

Palladium BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Palladium v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Palladium Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Palladium, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Palladium Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Palladium Bratislava.

Predajne Palladium Bratislava

Módna spoločnosť Palladium prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Palladium v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Palladium sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Palladium sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Palladium Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Palladium v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Palladium Bratislava.

Mapa Palladium Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Palladium Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Palladium ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Palladium Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Palladium Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Palladium Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Palladium sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Palladium Bratislava

Palladium BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Palladium, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Palladium Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Palladium Bratislava.

Obchodné oddelenie Palladium Bratislava

Reklamácie Palladium Bratislava

Vedúci predajne Palladium Bratislava

Leták Palladium Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Palladium? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Palladium Bratislava.

Ako a kde získať leták Palladium Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Palladium je návšteva ľubovoľnej predajne Palladium Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Palladium Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Palladium Bratislava?
V najnovšom letáku Palladium Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Palladium. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Palladium Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Palladium? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Palladium v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Palladium Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Palladium Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Palladium Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Palladium.

Hodnotenie a recenzie Palladium Bratislava

Máte na Palladium Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Palladium a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Palladium Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár