PALMERS Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

1 263

PALMERS Bratislava

PALMERS BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní PALMERS v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní PALMERS Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou PALMERS, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o PALMERS Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní PALMERS Bratislava.

Predajne PALMERS Bratislava

Módna spoločnosť PALMERS prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu PALMERS v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní PALMERS sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky PALMERS sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne PALMERS Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov PALMERS v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni PALMERS Bratislava.

Mapa PALMERS Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne PALMERS Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka PALMERS ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny PALMERS Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne PALMERS Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní PALMERS Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne PALMERS sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu PALMERS Bratislava

PALMERS BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke PALMERS, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu PALMERS Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom PALMERS Bratislava.

Obchodné oddelenie PALMERS Bratislava

Reklamácie PALMERS Bratislava

Vedúci predajne PALMERS Bratislava

Leták PALMERS Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták PALMERS? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku PALMERS Bratislava.

Ako a kde získať leták PALMERS Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku PALMERS je návšteva ľubovoľnej predajne PALMERS Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták PALMERS Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták PALMERS Bratislava?
V najnovšom letáku PALMERS Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky PALMERS. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu PALMERS Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní PALMERS? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne PALMERS v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni PALMERS Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou PALMERS Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou PALMERS Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní PALMERS.

Hodnotenie a recenzie PALMERS Bratislava

Máte na PALMERS Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou PALMERS a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na PALMERS Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár