Paloma Picasso Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

375

Paloma Picasso Bratislava

Paloma Picasso BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Paloma Picasso v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Paloma Picasso Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Paloma Picasso, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Paloma Picasso Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Paloma Picasso Bratislava.

Predajne Paloma Picasso Bratislava

Módna spoločnosť Paloma Picasso prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Paloma Picasso v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Paloma Picasso sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Paloma Picasso sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Paloma Picasso Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Paloma Picasso v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Paloma Picasso Bratislava.

Mapa Paloma Picasso Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Paloma Picasso Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Paloma Picasso ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Paloma Picasso Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Paloma Picasso Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Paloma Picasso Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Paloma Picasso sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Paloma Picasso Bratislava

Paloma Picasso BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Paloma Picasso, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Paloma Picasso Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Paloma Picasso Bratislava.

Obchodné oddelenie Paloma Picasso Bratislava

Reklamácie Paloma Picasso Bratislava

Vedúci predajne Paloma Picasso Bratislava

Leták Paloma Picasso Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Paloma Picasso? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Paloma Picasso Bratislava.

Ako a kde získať leták Paloma Picasso Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Paloma Picasso je návšteva ľubovoľnej predajne Paloma Picasso Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Paloma Picasso Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Paloma Picasso Bratislava?
V najnovšom letáku Paloma Picasso Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Paloma Picasso. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Paloma Picasso Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Paloma Picasso? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Paloma Picasso v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Paloma Picasso Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Paloma Picasso Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Paloma Picasso Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Paloma Picasso.

Hodnotenie a recenzie Paloma Picasso Bratislava

Máte na Paloma Picasso Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Paloma Picasso a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Paloma Picasso Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár