Passigatti Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

313

Passigatti Bratislava

Passigatti BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Passigatti v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Passigatti Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Passigatti, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Passigatti Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Passigatti Bratislava.

Predajne Passigatti Bratislava

Módna spoločnosť Passigatti prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Passigatti v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Passigatti sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Passigatti sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Passigatti Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Passigatti v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Passigatti Bratislava.

Mapa Passigatti Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Passigatti Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Passigatti ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Passigatti Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Passigatti Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Passigatti Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Passigatti sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Passigatti Bratislava

Passigatti BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Passigatti, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Passigatti Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Passigatti Bratislava.

Obchodné oddelenie Passigatti Bratislava

Reklamácie Passigatti Bratislava

Vedúci predajne Passigatti Bratislava

Leták Passigatti Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Passigatti? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Passigatti Bratislava.

Ako a kde získať leták Passigatti Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Passigatti je návšteva ľubovoľnej predajne Passigatti Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Passigatti Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Passigatti Bratislava?
V najnovšom letáku Passigatti Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Passigatti. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Passigatti Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Passigatti? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Passigatti v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Passigatti Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Passigatti Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Passigatti Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Passigatti.

Hodnotenie a recenzie Passigatti Bratislava

Máte na Passigatti Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Passigatti a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Passigatti Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár