Passionata Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

339

Passionata Bratislava

Passionata BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Passionata v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Passionata Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Passionata, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Passionata Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Passionata Bratislava.

Predajne Passionata Bratislava

Módna spoločnosť Passionata prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Passionata v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Passionata sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Passionata sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Passionata Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Passionata v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Passionata Bratislava.

Mapa Passionata Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Passionata Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Passionata ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Passionata Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Passionata Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Passionata Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Passionata sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Passionata Bratislava

Passionata BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Passionata, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Passionata Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Passionata Bratislava.

Obchodné oddelenie Passionata Bratislava

Reklamácie Passionata Bratislava

Vedúci predajne Passionata Bratislava

Leták Passionata Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Passionata? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Passionata Bratislava.

Ako a kde získať leták Passionata Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Passionata je návšteva ľubovoľnej predajne Passionata Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Passionata Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Passionata Bratislava?
V najnovšom letáku Passionata Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Passionata. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Passionata Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Passionata? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Passionata v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Passionata Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Passionata Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Passionata Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Passionata.

Hodnotenie a recenzie Passionata Bratislava

Máte na Passionata Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Passionata a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Passionata Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár