Pezzo d’Oro Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

346

Pezzo d'Oro Bratislava

Pezzo d'Oro BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Pezzo d'Oro v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Pezzo d'Oro Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Pezzo d'Oro, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Pezzo d'Oro Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Pezzo d'Oro Bratislava.

Predajne Pezzo d'Oro Bratislava

Módna spoločnosť Pezzo d'Oro prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Pezzo d'Oro v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Pezzo d'Oro sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Pezzo d'Oro sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Pezzo d'Oro Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Pezzo d'Oro v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Pezzo d'Oro Bratislava.

Mapa Pezzo d'Oro Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Pezzo d'Oro Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Pezzo d'Oro ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Pezzo d'Oro Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Pezzo d'Oro Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Pezzo d'Oro Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Pezzo d'Oro sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Pezzo d'Oro Bratislava

Pezzo d'Oro BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Pezzo d'Oro, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Pezzo d'Oro Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Pezzo d'Oro Bratislava.

Obchodné oddelenie Pezzo d'Oro Bratislava

Reklamácie Pezzo d'Oro Bratislava

Vedúci predajne Pezzo d'Oro Bratislava

Leták Pezzo d'Oro Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Pezzo d'Oro? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Pezzo d'Oro Bratislava.

Ako a kde získať leták Pezzo d'Oro Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Pezzo d'Oro je návšteva ľubovoľnej predajne Pezzo d'Oro Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Pezzo d'Oro Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Pezzo d'Oro Bratislava?
V najnovšom letáku Pezzo d'Oro Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Pezzo d'Oro. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Pezzo d'Oro Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Pezzo d'Oro? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Pezzo d'Oro v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Pezzo d'Oro Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Pezzo d'Oro Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Pezzo d'Oro Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Pezzo d'Oro.

Hodnotenie a recenzie Pezzo d'Oro Bratislava

Máte na Pezzo d'Oro Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Pezzo d'Oro a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Pezzo d'Oro Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár