Philippi Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

297

Philippi Bratislava

Philippi BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Philippi v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Philippi Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Philippi, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Philippi Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Philippi Bratislava.

Predajne Philippi Bratislava

Módna spoločnosť Philippi prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Philippi v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Philippi sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Philippi sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Philippi Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Philippi v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Philippi Bratislava.

Mapa Philippi Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Philippi Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Philippi ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Philippi Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Philippi Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Philippi Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Philippi sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Philippi Bratislava

Philippi BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Philippi, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Philippi Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Philippi Bratislava.

Obchodné oddelenie Philippi Bratislava

Reklamácie Philippi Bratislava

Vedúci predajne Philippi Bratislava

Leták Philippi Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Philippi? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Philippi Bratislava.

Ako a kde získať leták Philippi Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Philippi je návšteva ľubovoľnej predajne Philippi Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Philippi Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Philippi Bratislava?
V najnovšom letáku Philippi Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Philippi. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Philippi Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Philippi? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Philippi v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Philippi Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Philippi Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Philippi Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Philippi.

Hodnotenie a recenzie Philippi Bratislava

Máte na Philippi Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Philippi a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Philippi Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár