Picard Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

291

Picard Bratislava

Picard BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Picard v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Picard Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Picard, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Picard Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Picard Bratislava.

Predajne Picard Bratislava

Módna spoločnosť Picard prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Picard v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Picard sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Picard sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Picard Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Picard v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Picard Bratislava.

Mapa Picard Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Picard Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Picard ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Picard Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Picard Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Picard Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Picard sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Picard Bratislava

Picard BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Picard, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Picard Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Picard Bratislava.

Obchodné oddelenie Picard Bratislava

Reklamácie Picard Bratislava

Vedúci predajne Picard Bratislava

Leták Picard Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Picard? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Picard Bratislava.

Ako a kde získať leták Picard Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Picard je návšteva ľubovoľnej predajne Picard Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Picard Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Picard Bratislava?
V najnovšom letáku Picard Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Picard. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Picard Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Picard? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Picard v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Picard Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Picard Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Picard Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Picard.

Hodnotenie a recenzie Picard Bratislava

Máte na Picard Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Picard a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Picard Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár