Pierre Cardin Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

1 127

Pierre Cardin Bratislava

Pierre Cardin BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Pierre Cardin v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Pierre Cardin Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Pierre Cardin, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Pierre Cardin Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Pierre Cardin Bratislava.

Predajne Pierre Cardin Bratislava

Módna spoločnosť Pierre Cardin prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Pierre Cardin v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Pierre Cardin sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Pierre Cardin sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Pierre Cardin Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Pierre Cardin v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Pierre Cardin Bratislava.

Mapa Pierre Cardin Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Pierre Cardin Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Pierre Cardin ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Pierre Cardin Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Pierre Cardin Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Pierre Cardin Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Pierre Cardin sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Pierre Cardin Bratislava

Pierre Cardin BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Pierre Cardin, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Pierre Cardin Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Pierre Cardin Bratislava.

Obchodné oddelenie Pierre Cardin Bratislava

Reklamácie Pierre Cardin Bratislava

Vedúci predajne Pierre Cardin Bratislava

Leták Pierre Cardin Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Pierre Cardin? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Pierre Cardin Bratislava.

Ako a kde získať leták Pierre Cardin Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Pierre Cardin je návšteva ľubovoľnej predajne Pierre Cardin Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Pierre Cardin Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Pierre Cardin Bratislava?
V najnovšom letáku Pierre Cardin Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Pierre Cardin. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Pierre Cardin Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Pierre Cardin? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Pierre Cardin v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Pierre Cardin Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Pierre Cardin Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Pierre Cardin Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Pierre Cardin.

Hodnotenie a recenzie Pierre Cardin Bratislava

Máte na Pierre Cardin Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Pierre Cardin a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Pierre Cardin Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár