Pimkie Alexa Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

252

Pimkie Alexa Bratislava

Pimkie Alexa BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Pimkie Alexa v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Pimkie Alexa Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Pimkie Alexa, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Pimkie Alexa Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Pimkie Alexa Bratislava.

Predajne Pimkie Alexa Bratislava

Módna spoločnosť Pimkie Alexa prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Pimkie Alexa v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Pimkie Alexa sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Pimkie Alexa sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Pimkie Alexa Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Pimkie Alexa v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Pimkie Alexa Bratislava.

Mapa Pimkie Alexa Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Pimkie Alexa Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Pimkie Alexa ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Pimkie Alexa Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Pimkie Alexa Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Pimkie Alexa Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Pimkie Alexa sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Pimkie Alexa Bratislava

Pimkie Alexa BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Pimkie Alexa, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Pimkie Alexa Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Pimkie Alexa Bratislava.

Obchodné oddelenie Pimkie Alexa Bratislava

Reklamácie Pimkie Alexa Bratislava

Vedúci predajne Pimkie Alexa Bratislava

Leták Pimkie Alexa Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Pimkie Alexa? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Pimkie Alexa Bratislava.

Ako a kde získať leták Pimkie Alexa Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Pimkie Alexa je návšteva ľubovoľnej predajne Pimkie Alexa Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Pimkie Alexa Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Pimkie Alexa Bratislava?
V najnovšom letáku Pimkie Alexa Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Pimkie Alexa. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Pimkie Alexa Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Pimkie Alexa? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Pimkie Alexa v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Pimkie Alexa Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Pimkie Alexa Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Pimkie Alexa Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Pimkie Alexa.

Hodnotenie a recenzie Pimkie Alexa Bratislava

Máte na Pimkie Alexa Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Pimkie Alexa a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Pimkie Alexa Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár