Pimkie Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

618

Pimkie Bratislava

Pimkie BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Pimkie v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Pimkie Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Pimkie, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Pimkie Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Pimkie Bratislava.

Predajne Pimkie Bratislava

Módna spoločnosť Pimkie prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Pimkie v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Pimkie sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Pimkie sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Pimkie Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Pimkie v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Pimkie Bratislava.

Mapa Pimkie Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Pimkie Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Pimkie ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Pimkie Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Pimkie Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Pimkie Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Pimkie sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Pimkie Bratislava

Pimkie BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Pimkie, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Pimkie Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Pimkie Bratislava.

Obchodné oddelenie Pimkie Bratislava

Reklamácie Pimkie Bratislava

Vedúci predajne Pimkie Bratislava

Leták Pimkie Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Pimkie? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Pimkie Bratislava.

Ako a kde získať leták Pimkie Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Pimkie je návšteva ľubovoľnej predajne Pimkie Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Pimkie Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Pimkie Bratislava?
V najnovšom letáku Pimkie Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Pimkie. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Pimkie Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Pimkie? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Pimkie v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Pimkie Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Pimkie Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Pimkie Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Pimkie.

Hodnotenie a recenzie Pimkie Bratislava

Máte na Pimkie Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Pimkie a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Pimkie Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár