Pinguin Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

332

Pinguin Bratislava

Pinguin BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Pinguin v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Pinguin Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Pinguin, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Pinguin Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Pinguin Bratislava.

Predajne Pinguin Bratislava

Módna spoločnosť Pinguin prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Pinguin v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Pinguin sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Pinguin sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Pinguin Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Pinguin v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Pinguin Bratislava.

Mapa Pinguin Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Pinguin Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Pinguin ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Pinguin Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Pinguin Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Pinguin Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Pinguin sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Pinguin Bratislava

Pinguin BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Pinguin, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Pinguin Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Pinguin Bratislava.

Obchodné oddelenie Pinguin Bratislava

Reklamácie Pinguin Bratislava

Vedúci predajne Pinguin Bratislava

Leták Pinguin Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Pinguin? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Pinguin Bratislava.

Ako a kde získať leták Pinguin Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Pinguin je návšteva ľubovoľnej predajne Pinguin Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Pinguin Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Pinguin Bratislava?
V najnovšom letáku Pinguin Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Pinguin. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Pinguin Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Pinguin? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Pinguin v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Pinguin Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Pinguin Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Pinguin Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Pinguin.

Hodnotenie a recenzie Pinguin Bratislava

Máte na Pinguin Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Pinguin a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Pinguin Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár