Pinko Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

440

Pinko Bratislava

Pinko BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Pinko v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Pinko Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Pinko, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Pinko Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Pinko Bratislava.

Predajne Pinko Bratislava

Módna spoločnosť Pinko prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Pinko v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Pinko sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Pinko sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Pinko Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Pinko v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Pinko Bratislava.

Mapa Pinko Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Pinko Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Pinko ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Pinko Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Pinko Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Pinko Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Pinko sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Pinko Bratislava

Pinko BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Pinko, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Pinko Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Pinko Bratislava.

Obchodné oddelenie Pinko Bratislava

Reklamácie Pinko Bratislava

Vedúci predajne Pinko Bratislava

Leták Pinko Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Pinko? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Pinko Bratislava.

Ako a kde získať leták Pinko Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Pinko je návšteva ľubovoľnej predajne Pinko Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Pinko Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Pinko Bratislava?
V najnovšom letáku Pinko Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Pinko. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Pinko Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Pinko? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Pinko v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Pinko Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Pinko Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Pinko Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Pinko.

Hodnotenie a recenzie Pinko Bratislava

Máte na Pinko Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Pinko a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Pinko Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár