Pinokio Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

298

Pinokio Bratislava

Pinokio BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Pinokio v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Pinokio Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Pinokio, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Pinokio Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Pinokio Bratislava.

Predajne Pinokio Bratislava

Módna spoločnosť Pinokio prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Pinokio v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Pinokio sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Pinokio sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Pinokio Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Pinokio v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Pinokio Bratislava.

Mapa Pinokio Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Pinokio Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Pinokio ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Pinokio Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Pinokio Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Pinokio Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Pinokio sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Pinokio Bratislava

Pinokio BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Pinokio, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Pinokio Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Pinokio Bratislava.

Obchodné oddelenie Pinokio Bratislava

Reklamácie Pinokio Bratislava

Vedúci predajne Pinokio Bratislava

Leták Pinokio Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Pinokio? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Pinokio Bratislava.

Ako a kde získať leták Pinokio Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Pinokio je návšteva ľubovoľnej predajne Pinokio Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Pinokio Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Pinokio Bratislava?
V najnovšom letáku Pinokio Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Pinokio. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Pinokio Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Pinokio? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Pinokio v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Pinokio Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Pinokio Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Pinokio Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Pinokio.

Hodnotenie a recenzie Pinokio Bratislava

Máte na Pinokio Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Pinokio a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Pinokio Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár