PJ Salvage Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

264

PJ Salvage Bratislava

PJ Salvage BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní PJ Salvage v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní PJ Salvage Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou PJ Salvage, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o PJ Salvage Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní PJ Salvage Bratislava.

Predajne PJ Salvage Bratislava

Módna spoločnosť PJ Salvage prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu PJ Salvage v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní PJ Salvage sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky PJ Salvage sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne PJ Salvage Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov PJ Salvage v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni PJ Salvage Bratislava.

Mapa PJ Salvage Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne PJ Salvage Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka PJ Salvage ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny PJ Salvage Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne PJ Salvage Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní PJ Salvage Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne PJ Salvage sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu PJ Salvage Bratislava

PJ Salvage BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke PJ Salvage, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu PJ Salvage Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom PJ Salvage Bratislava.

Obchodné oddelenie PJ Salvage Bratislava

Reklamácie PJ Salvage Bratislava

Vedúci predajne PJ Salvage Bratislava

Leták PJ Salvage Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták PJ Salvage? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku PJ Salvage Bratislava.

Ako a kde získať leták PJ Salvage Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku PJ Salvage je návšteva ľubovoľnej predajne PJ Salvage Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták PJ Salvage Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták PJ Salvage Bratislava?
V najnovšom letáku PJ Salvage Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky PJ Salvage. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu PJ Salvage Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní PJ Salvage? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne PJ Salvage v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni PJ Salvage Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou PJ Salvage Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou PJ Salvage Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní PJ Salvage.

Hodnotenie a recenzie PJ Salvage Bratislava

Máte na PJ Salvage Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou PJ Salvage a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na PJ Salvage Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár