Plie Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

249

Plie Bratislava

Plie BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Plie v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Plie Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Plie, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Plie Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Plie Bratislava.

Predajne Plie Bratislava

Módna spoločnosť Plie prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Plie v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Plie sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Plie sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Plie Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Plie v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Plie Bratislava.

Mapa Plie Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Plie Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Plie ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Plie Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Plie Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Plie Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Plie sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Plie Bratislava

Plie BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Plie, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Plie Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Plie Bratislava.

Obchodné oddelenie Plie Bratislava

Reklamácie Plie Bratislava

Vedúci predajne Plie Bratislava

Leták Plie Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Plie? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Plie Bratislava.

Ako a kde získať leták Plie Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Plie je návšteva ľubovoľnej predajne Plie Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Plie Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Plie Bratislava?
V najnovšom letáku Plie Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Plie. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Plie Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Plie? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Plie v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Plie Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Plie Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Plie Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Plie.

Hodnotenie a recenzie Plie Bratislava

Máte na Plie Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Plie a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Plie Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár