Polly Store Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

372

Polly Store Bratislava

Polly Store BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Polly Store v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Polly Store Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Polly Store, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Polly Store Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Polly Store Bratislava.

Predajne Polly Store Bratislava

Módna spoločnosť Polly Store prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Polly Store v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Polly Store sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Polly Store sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Polly Store Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Polly Store v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Polly Store Bratislava.

Mapa Polly Store Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Polly Store Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Polly Store ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Polly Store Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Polly Store Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Polly Store Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Polly Store sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Polly Store Bratislava

Polly Store BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Polly Store, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Polly Store Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Polly Store Bratislava.

Obchodné oddelenie Polly Store Bratislava

Reklamácie Polly Store Bratislava

Vedúci predajne Polly Store Bratislava

Leták Polly Store Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Polly Store? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Polly Store Bratislava.

Ako a kde získať leták Polly Store Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Polly Store je návšteva ľubovoľnej predajne Polly Store Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Polly Store Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Polly Store Bratislava?
V najnovšom letáku Polly Store Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Polly Store. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Polly Store Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Polly Store? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Polly Store v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Polly Store Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Polly Store Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Polly Store Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Polly Store.

Hodnotenie a recenzie Polly Store Bratislava

Máte na Polly Store Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Polly Store a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Polly Store Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár