Présence Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

292

Présence Bratislava

Présence BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Présence v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Présence Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Présence, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Présence Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Présence Bratislava.

Predajne Présence Bratislava

Módna spoločnosť Présence prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Présence v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Présence sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Présence sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Présence Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Présence v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Présence Bratislava.

Mapa Présence Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Présence Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Présence ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Présence Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Présence Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Présence Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Présence sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Présence Bratislava

Présence BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Présence, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Présence Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Présence Bratislava.

Obchodné oddelenie Présence Bratislava

Reklamácie Présence Bratislava

Vedúci predajne Présence Bratislava

Leták Présence Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Présence? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Présence Bratislava.

Ako a kde získať leták Présence Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Présence je návšteva ľubovoľnej predajne Présence Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Présence Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Présence Bratislava?
V najnovšom letáku Présence Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Présence. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Présence Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Présence? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Présence v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Présence Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Présence Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Présence Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Présence.

Hodnotenie a recenzie Présence Bratislava

Máte na Présence Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Présence a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Présence Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár