Salewa Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

167

Salewa Bratislava

Salewa BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Salewa v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Salewa Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Salewa, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Salewa Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Salewa Bratislava.

Predajne Salewa Bratislava

Módna spoločnosť Salewa prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Salewa v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Salewa sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Salewa sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Salewa Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Salewa v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Salewa Bratislava.

Mapa Salewa Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Salewa Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Salewa ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Salewa Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Salewa Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Salewa Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Salewa sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Salewa Bratislava

Salewa BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Salewa, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Salewa Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Salewa Bratislava.

Obchodné oddelenie Salewa Bratislava

Reklamácie Salewa Bratislava

Vedúci predajne Salewa Bratislava

Leták Salewa Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Salewa? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Salewa Bratislava.

Ako a kde získať leták Salewa Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Salewa je návšteva ľubovoľnej predajne Salewa Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Salewa Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Salewa Bratislava?
V najnovšom letáku Salewa Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Salewa. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Salewa Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Salewa? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Salewa v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Salewa Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Salewa Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Salewa Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Salewa.

Hodnotenie a recenzie Salewa Bratislava

Máte na Salewa Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Salewa a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Salewa Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár