Salming Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

80

Salming Bratislava

Salming BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Salming v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Salming Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Salming, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Salming Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Salming Bratislava.

Predajne Salming Bratislava

Módna spoločnosť Salming prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Salming v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Salming sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Salming sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Salming Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Salming v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Salming Bratislava.

Mapa Salming Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Salming Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Salming ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Salming Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Salming Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Salming Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Salming sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Salming Bratislava

Salming BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Salming, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Salming Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Salming Bratislava.

Obchodné oddelenie Salming Bratislava

Reklamácie Salming Bratislava

Vedúci predajne Salming Bratislava

Leták Salming Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Salming? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Salming Bratislava.

Ako a kde získať leták Salming Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Salming je návšteva ľubovoľnej predajne Salming Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Salming Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Salming Bratislava?
V najnovšom letáku Salming Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Salming. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Salming Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Salming? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Salming v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Salming Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Salming Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Salming Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Salming.

Hodnotenie a recenzie Salming Bratislava

Máte na Salming Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Salming a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Salming Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂