Salomon Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

163

Salomon Bratislava

Salomon BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Salomon v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Salomon Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Salomon, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Salomon Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Salomon Bratislava.

Predajne Salomon Bratislava

Módna spoločnosť Salomon prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Salomon v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Salomon sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Salomon sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Salomon Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Salomon v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Salomon Bratislava.

Mapa Salomon Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Salomon Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Salomon ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Salomon Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Salomon Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Salomon Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Salomon sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Salomon Bratislava

Salomon BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Salomon, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Salomon Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Salomon Bratislava.

Obchodné oddelenie Salomon Bratislava

Reklamácie Salomon Bratislava

Vedúci predajne Salomon Bratislava

Leták Salomon Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Salomon? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Salomon Bratislava.

Ako a kde získať leták Salomon Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Salomon je návšteva ľubovoľnej predajne Salomon Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Salomon Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Salomon Bratislava?
V najnovšom letáku Salomon Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Salomon. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Salomon Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Salomon? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Salomon v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Salomon Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Salomon Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Salomon Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Salomon.

Hodnotenie a recenzie Salomon Bratislava

Máte na Salomon Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Salomon a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Salomon Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár